AJALUGU Eng | Est | Rus

 

21. kuni 27. märtsini 2006 käis Duff Tap Studio Kaliningradis

Lõppuks toimus meie sõit Kaliningradi, millest võib teada saada, tulles vahete-vahelt meie saidile. Me tahaksime tänada Venemaa saatkonda, tasuta viisade vormistamise eest, ja suure tänu öelda Venemaa Välisministeeriumi esindajale Kaliningradis S. Besberežjevi`le, kes aitas, toetades meie ettevõtlikust ja ka Jekaterina Belik, kes vahetult tegeles meie asjadega, probleemide lahendustega, esinemise organisat ekskursioonidega. Suur tänu kõigile neile, kes olid seotud meie viibimisega Duff Tap Studio Kaliningradis. Omaette suur tänu kõigile meie vaatlejatele sooja vastuvõtmise eest, siiruse ja armastuse stepi vastu.
Me kõik saadame Teile suure tervituse ja tänu Tallinnast.

Aleksandr Ivaškevitš
Duff Tap Studio

 

Kaliningradi vaatajate arvamused Duff Tap Studio kontsertidest

"Nägin seda kollektiivi esimest korda elus – see oli vapustav. Me püüame teie gruppi tutvustada kogu meie ühiskonnale, sest kahjuks, teie tulekust ei olnud kõik teadlikud".

"Ausalt öeldes, ma isegi ei arvanud, et stepiga on võimalik nii palju emotsioone edasi anda. Tantsijad on väga professionaalsed ja see on muidugi väga andeka pedagoogi teene. Saime positiivse energia laengu mitmeks päevadeks, isegi mitte tunniks".

"Sellise taseme ja žanriga ansambleid pole siin veel olnud. See etendus valmistab suurt naudingut. Tahaks, et kõik oleksid samal tasemel, mida näitasid artistid, kelleks olid lapsed ja üliandekas juhendaja. Võimalus õppida selle kunsti aluseid meistri-klassil suurendab naudingut".

"Sellel kollektiivil on oma loominguline käekiri ja kolossaalne potentsiaal. Loominguline kollektiiv Duff Tap Studio on Aleksander Ivaškevitši pedagoogilise töö loode, mida meil õnnestus näha. Muusika ja tantsu süntees, veatud kostüümid – kõik see jättis publikule unustamatu mulje. Duff Tap Studio on avastus Kaliningradi kultuurielus".

"Teie taastate steppi". "Vaatasime esinemist – nagu lonks uut kunstižanrit. Inimesed said innustust ja sellepärast tulid vaatama meistri-klassi erinevatest piirkonnast. Neile on see vajalik...".

"Teil on see kuidagi teistmoodi, teil on see, millest on siin puudu – hing, puhtus. See on suur rõõm".