MEEDIA Eng | Est | Rus

 

„Maagiline rütm“, DD, 1994, 25. mai

Stepptants – See on kirg, uhkus, võitlus ja armastus tantsu vastu.


„Stepptants - Rõõm minu kõrvadele“, ME, 19??, 25. mai

Ma väga loodan, et saabub üks kord hetk, mil 25. mail astuvad inimesed tänavaile ja rõõmustavad teisi oma eriliste rütmidega. Eesti tähistab stepptantsupäeva – 25. mai.


„Aeg on tantsida“, ME, 1998, 13. juuni

Stepptants – See on minu hingeline trump. See on minu varuväljapääs. See on minu enesetunne ja taju selles maailmaruumis.Stepptants – See on vabadus, sest selle tantsu olen ma ise enda peremees. See on halva energia lahkumine ja uue hea energia kogumine.


„Barbara Duffy, Duff Tap ja Aleksandr Ivaškevitš“, Vesti, 2002, 10. mai

Stepptants – See on filosoofia. See on muusika, mis kajastub liikumises. Stepptantsu tantsid sa niikaua, kuni su jalad ja hing veel alluvad rütmile. Selle tantsu imepära ei ole võimalik sõnadega kirjeldada. Seda peab oma silma nägema ja hingega tundma.


„Ma sündisin näitlejana", ME, 2002, 11. mai

„Tants – Täielik enesekindlus, üleminek oma maailma ja uuele tasemele.


„Muusika mu jalgades“, ME, 2003, 23. aprill

Stepptantsul ei ole piire! On ainult lõpmatu maailmaruum, kuhu ma lähen ja kust ma ka enne elu lõppu välja ei tule!


„Jazzi oma „Tabamus kümnesse“, Delovõje Vedomosti, 2003, 9.aprill

„Stepptants – tal on täiesti uus jume ja toon, teist laadi energia ja teine filosoofia. Stepptantsu sa sisened, õpid armastama, õpid tema pealt, kuni üks päev, muudab ta su elu.


„Broadway kolis suveks Eestisse“, ME, 2003, 16. aprill

Stepptants on võimeline üle kanda ükskõik millisesse emotsiooni. Stepptantsijal lihtsalt ei või olla halb tuju. Seega ei tähenda, et vahepealne teekond on lihtne...


„See on ärist kaugel, tegemist on armastuse ja kirega“, Sem`, 2004, 8.-14. märts

Inimesed isegi ei kujuta ette millele nad satuvad. See on momentaalne emotsioonide plahvatus, mis paneb isegi kõige vanemad inimesed oma istmel kargama. Saalist väljudes, tantsivad tahes tahtmata kõik: Nii noored kui vanad.


„Tantsida pilvedeni“, Tv-Park, 2004, 15. aprill

Et kuulda stepptantsu ainult oma kõrvaga on vaja olla väga peene ja kvalifitseeritud meister. Stepptants – Ebatavaline „liikuv kunst“. Selles ei ole midagi rutiinset, seisvat ja midagi millega oleks võimalik harjuda ära. Iga kord kohtud millegagi, mida ei oska ette aimata.